ערב סיום של שכבת יב - מחזור כ"ב
טקס סיום מרגש של השכבה שצוין בחלוקת תעודות והופעות נהדרות של הצוות החינוכי והתלמידים. (למידע נוסף)

ערב סיום ט'- סיום חטיבת הביניים
ערב מרגש של הופעות רבות כישרון של התלמידים והצוות, תערוכה בה הציגו התלמידים יצירות אומנות בהדרכת מורות האומנות וסיום מרגש בכיתות החונכות . (למידע נוסף)

יום אנגלית
יום אנגלית לשכבה ט'. יום של חווית למידה משמעותית (למידע נוסף)

ערב הרכבית
מופע מקסים של תלמידים מנגנים מכיתה ז' ועד יב (למידע נוסף)

למידה מחוץ למסגרת - יומיים של חוויה משמעות
תלמידי חטיבת הביניים וצוות המורים התפנו ליומיים של פעילות חוויתית , מהנה ומשמעותית. התלמידים בחרו והצטוותו לקבוצות בתחומים שונים : רכיבה על אופניים, טיול נודד, הישרדות, בישול עם סבתא , והכנת מטעמים טבעיים, בניית חדר בריחה, קריאה וכח למוח , נגרות , ציורי קיר, כרזות , צילומים, מוזיקה , תיאטרון, תנועה,,משחקי כדור ו, מירוץ שליחים,ועוד (למידע נוסף)

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה
פתחנו את היום בשיעורי מחנך מגוונים ועשירים בתכנים הנוגעים ליום. בחלק מהכיתות הגיעו אורחים ששיתפו בחוויות משירותם הצבאי..לאחר מכן קיימנו טקס יפה, מרגש ומכובד באנדרטת יד לבנים, יחד עם עשרות רבות מבוגרי בית הספר, (למידע נוסף)

שכבה י' מקימים פרויקט בישובי המועצה
שכבה יוד הגיעה לשיאו של תהליך בתכנית "השכלה כללית". בתהליך הם למדו על היישובים והקהילות, פגשו יזמים עצמאיים מהאזור, למדו כיצד לפתח חזון ולבנות תכנית, ולבסוף הוציאו לפועל פרוייקט עצמאי ביישוב שלהם.
הבוקר הם יצאו לכל יישובי המוצא של בית הספר, והוציאו לפועל את התכנית שלהם, עם ליווי צמוד מדריכי הנעורים ביישובים ומחלקת הנוער של המועצה.
הפרוייקטים היו מגוונים: שיקום גינות, שיפוץ מועדונים, צביעת תחנות הסעה, הקמת פינות ישיבה, התרמת כספים למען עמותות.
(למידע נוסף)

יום המעשים הטובים
שכבה ט' קיימה את יום המעשים הטובים, והחניכים, המחנכות ומורי האומנויות, יצאו לתשעה יישובים, נפגשו עם מועדוני הותיקים וקיימו פעילויות על פי מקצועות הלימוד של האומנויות: ציור, קולנוע, מוזיקה, תאטרון ועוד.. (למידע נוסף)

נבחרת הכדורשת של מגידו זכתה במקום הראשון
נבחרת הכדורשת של מגידו זכתה במקום הראשון!!!! לאחר שגברה על עין חרוד ועמקים תבור. במהלך כל הטורניר, הנבחרת לא הפסידה אפילו במערכה אחת. שאפו לבנות הנבחרת האלופות: מעוז דרויאן, אופק גולן,טבע דקל ועתליה בירן משכבת יב. יעל בן חיים, כרמל טייכנר, רוני כהן איל משכבת יא ועדי גולן, סיון ברק, יובל שוורץ, ירדן בן חמו,גיל יונה משכבת י.
תודה גם למעודדות המקסימות, לדורון ארז ולמיכל שן, שעשו שמח, חיממו את האוירה ודחפו את הנבחרת קדימה.
(למידע נוסף)

טיול שכבת ז
שכבת ז יצאה לטיול בגליל העליון והמערבי - בנחל אביב דישון ובנחל כזיב. האווירה הנהדרת ששררה בטיול , תלמידים מקסימים וצוות נהדר ומסור בהובלתם המצויינת של יוסי וחנה אפשרו טיול מוצלח ומהנה ביותר. לכל אלה תרםו מזג האויר המעולה והטבע הקסום (למידע נוסף)

הפנינג פורים
ביום שלישי התקיים הפנינג פורים , שיאו של שבוע פורימי גדוש בפעילויות משמחות . תלמידי וצוות ביה"ס התחפשו בתחפושות מקסימות וייחודיות והתכנסו לארוע שכלל : תחרות תחפושות, מתנפחים, פינת איפור, צילומים, מוזיקה , ריקודים וכמובן מאכלים ומטעמים. (למידע נוסף)