ניהול פדגוגי ומערכת שעות

הסיפור שלנו

סקולי נוסדה ב-2003 על ידי עודד בלאום, דויד אבירם וגיא לביא כאשר התפקיד הראשון של השותפים היה לשכנע מנהלות ומנהלים שמחשב הוא דבר חשוב ושימושי בבית הספר (- ;

במרוצת השנים פיתחה סקולי סל של מוצרים ושירותים לבתי ספר הכוללים ניהול פדגוגי מלא כולל תעודות, הערכות, אירועי משמעת והצלחות. כמו כן פיתחנו יחד עם פרופסורים בטכניון כלים חכמים לבניית מערכת שעות ייחודיים בעולם ואנו מספקים מרחבים לימודיים, כלים ללמידה מרחוק, אתרים לבתי ספר, מערכת הודעות, ניהול הסעות תלמידים ועוד ועוד.

יחד עם הקשרים שהתהדקו מול בתי הספר, החברה התחילה פעילות מול משרד החינוך וכיום היא ספקית רשמית של המשרד במגוון מוצרים ושירותים: ניהול פדגוגי, מערכת שעות, ניהול למידה, אתר בית ספרי.  

אנחנו נרגשים לפתח כלים טכנולוגיים מובילים המהווים מודל לחיקוי וממשיכים לפתח ולשכלל בעוצמה את הפתרונות המוצעים על ידינו לרווחת התלמידים, צוותי החינוך וההוראה וההורים.

הטכנולוגיה שמשמשת אותנו היא המתקדמת בעולם. אנחנו תמיד שואפים להקדם ולחדש טכנולוגיות מתוך ידיעה שכך נצליח לספק את המערכות הכי נוחות לשימוש והכי מאפשרות ללקוחות שלנו. ואכן, אחד הפידבקים המושמעים באוזנינו תמיד הוא כמה המערכת נוחה לשימוש. 

סקולי היא בית של אנשי פדגוגיה מנוסים ואנשי מחשוב מצטיינים אשר שמו להם למטרה לפתח כלי במספר נושאים: לתת כלים למורה לקדם למידה אקטיבית, חווייתית, עדכנית ושיתופית.

כלים להנהלת בית הספר במטרה לאפשר להם להתנהל כארגון יעיל וחדשני – לשפר ביצועים, לחסוך זמן ומשאבים להרים ראש ולצעוד לעתיד חינוכי מתקדם לילדינו.

אנחנו תמיד שואפים קדימה. לקבל רעיונות לפתרונות חדשים ולקדם את התקשוב בארץ ובעולם

רוצים להצטרך למשפחת בתי הספר של סקולי ?

מלאו את פרטיכם וניצור אתכם קשר בהקדם